Taekwon-Do Šumná

Taekwon-do tábor

Taekwon-do tábor je skvělou příležitostí pro děti a mládež, aby se naučili nové dovednosti, posílili své tělo, zlepšili své sebevědomí a našli si nové kamarády.  Taekwon-do škola Šumná a spolek KPZ Znojmo společně pořádají taekwondo tábor, který nabízí nejen kvalitní výuku taekwondo, ale také mnoho dalších aktivit.

Taekwon-do škola Šumná má dlouholetou tradici výuky tohoto bojového umění a spolek KPZ Znojmo je organizace, která se specializuje na umělecké a sportovní aktivity pro děti a mládež. Spolek je známý svými vynikajícími tábory, kde děti mohou objevovat své zájmy, rozvíjet své schopnosti a těšit se z aktivit a her společně s dalšími dětmi.

Taekwondo tábor pořádaný TKD Šumná a spolkem KPZ Znojmo spojuje nejlepší prvky obou organizací a nabízí nezapomenutelný zážitkový týden pro účastníky. Tábor bude probíhat v krásném prostředí národního parku v Lančovské zátoce řeky Dyje a bude nabízet nejen výuku taekwondo, ale také sportovní aktivity, hry, kreativní workshopy a spoustu dalších zábavných aktivit. Přihlásit se můžete na stránkách spolku.